Služby

v prémiové kvalitě.

Zaměřujeme se především na web, design a tisk.
Zvládneme ale i mnohem více.

postaráme se o vás

V oboru jsme již řadu let a za tu dobu jsme spolupracovali s mnoha spokojenými klienty. Navíc díky naší široké nabídce produktů a služeb umíme vymyslet a zrealizovat prakticky cokoliv.

Branding
a design

Vizuální identita je základním stavebním kamenem komunikace každého subjektu. Vytvoříme Vám úplně novou nebo dáme řád Vaší stávající.

Jednotný vizuální styl je nedílnou součástí firemní image - spolu s firemní kulturou, komunikací a vaším produktem či službou. Většina těchto prvků nemá fyzickou podobu. Podnikovou kulturu, komunikaci i službu zhmotníte prostřednictvím vizualizace. Dáte vaší image konkrétní podobu. My vám v tom rádi pomůžeme.

Dokážeme vytvořit jasnou grafickou podobu firmy, která bude trvale inspirovat vaše zákazníky, zaměstnance i obchodní partnery. K tvorbě loga a vizuálního stylu se stavíme vždy systematicky, kreativně a s logikou.

„Dáme Vaší společnosti designový řád a pravidla“

Všechny vaše komunikační prvky budou mít něco společné, budou jednotné a originální. Díky tomu získáte uživatele a zapamatují si vás. Protože kvalitní vizuál evokuje kvalitní služby.

Bez kvalitního loga to nejde

Nečitelné písmo, nejasné symboly. To vše uživatele mate a mnohdy nedokáže ani přečíst název firmy. Písmo, barevnost, styl to vše hraje roli.

Budete se lišit a váš brand nebude mít vizuál podle toho, jakou měl grafik náladu. Dáme vám myšlenku, kterou zapracujeme do celého designu.

Vše, čím vizuálně chcete komunikovat

Vytvoříme vám veškeré firemní tiskoviny, propagační materiály. Vše bude mít jeden styl, vše bude sjednocené, od propisek až po web.

ZAŘÍDÍME (SKORO)
COKOLIV

Naše služby jsou nastaveny tak, abychom byli našim klientům schopni zajistit kompexní řešení Vašeho online i offline projektu. Snažíme se, abychom byli schopni zařídit takřka cokoliv.

Webové stránky
a aplikace

Web musí přinášet nové klienty a usnadňovat Vám každodenní práci. A pokud tak nedělá - něco je špatně. My navrhujeme a tvoříme marketingově a graficky promyšlené webové stránky a portály.

Provádíme důkladné analýzy, zpracujeme poutavý webdesign. Zajišťujeme internetový marketing, technickou podporu, optimalizaci pro vyhledávače (SEO) i další rozvoj webu.

Prezentace dle Vašich potřeb

Na zpracování vaší internetové stránky závisí úspěch vašeho podnikání. Proto je důležité, aby návštěvníka zaujala, nabídla mu to, co hledá, a získala v něm spokojeného klienta. Rádi s vámi prokonzultujeme vaše představy a navrhneme webovou stránku či aplikaci, která i vám budou získávat zákazníky.

iOS, Android aplikace

Mobilní aplikace pro iOS vyvíjíme v Objective-C/Swift a pro Android v Java/Kotlin nebo ve Flutteru (jedná se o SDK, které umožňuje multiplatformní vývoj). Výslednou aplikaci lze bez změn zkompilovat do nativního kódu pro Android i iOS.

Tvorba webů na CMS WordPress

Budeme Vaším partnerem na WordPress. A to nejen na tvorbu webových stránek, ale i na marketing, servis a vše, co bude nový web potřebovat.

Tvorba e-shopu na PrestaShopu

Budeme Vaším partnerem na PrestaShop. A to nejen na tvorbu e-shopu, ale i na marketing, servis a vše, co bude nový e-shop potřebovat.

Naprogramujeme na míru

Hledáte něco speciálního? Pomůžeme vám s návrhem i řešením konkrétního problému a individuálního požadavku.

Hostingové
služby

Poskytování webohostingu patří dlouhodobě mezi naše standardní služby. Bez kvalitního hostingu navíc není možné seriozně řešit optimalizaci webových prezentací a jejich další případný rozvoj.

Hosting na míru

Hledáte něco speciálního? Pomůžeme vám s návrhem i řešením individuálního hostingového požadavku.

WordPress hosting

Budeme Vaším partnerem na WordPress. A to nejen na tvorbu webových stránek, ale i na marketing, servis a vše, co bude nový web potřebovat.

PrestaShop hosting

Budeme Vaším partnerem na PrestaShop. A to nejen na tvorbu e-shopu, ale i na marketing, servis a vše, co bude nový e-shop potřebovat.

Dedikované servery

Hledáte něco speciálního? Pomůžeme vám s návrhem i řešením konkrétního problému a individuálního požadavku.

JAKÁ JE
NAŠE VIZE?

Abychom docílili vaší představy, je potřeba nejdříve konzultace, následně vám připravíme grafické návrhy, které doladíme do výsledné podoby. Ve finále vám předáme veškerá data a výrobky.

Zpracování
a výroba

Veškeré produkty, které pro Vás navrhneme jsme schopni vyrobit a poté Vám zajistíme i samotnou instalaci či uvedení do provozu.

Velkoplošný tisk

Zajistíme velkoformátový digitální tisk reklamních plachet, samolepek, billboardů, fotografií a dalších. Rádi pro Vás vytiskneme cokoliv od malých samolepek, plakátů, přes bannery, billboardy až po vývěsní štíty, prodejní plachty nebo velké prodejny.

Reklamní předměty a textil

Hledáte trička, polokošile, mikiny či bundy pro zákazníky, zaměstnance nebo na plánovanou akci a chcete nakoupit za výhodné ceny? Napište nám, co potřebujete nebo požádejte o náš katalog s nabídkou.

Tiskoviny

Reklamní tiskoviny vytváříme od A do Z. Od perfektního grafického návrhu, přes výrobu, až po doručení, distribuci či instalaci velkoformátových reklam.

Zajistíme pro Vás vizitky, pohlednice, katalogy, bločky, krabičky, letáky, samolepky, etikety, kalendáře, razítka, skládané letáky, hlavičkové papíry, firemní složky, magnetky, visačky na kliky, plakáty, poznámkové bloky, obálky či plastové věrnostní karty. Vše poté expresně doručíme až k Vám či připravíme k vyzvednutí na kterékoliv z našich poboček.

Offline a outdoor
reklama

V dnešní době se většina firem a živnostníků zaměřuje jen na online reklamu, ovšem offline a outdoor má stále sílů. Objevte tuto sílů díky nám.

Billboardy a citylighty

Jsme schopni Vám graficky zpracovat a připravit billboardovou reklamní kampaň na billboardech výhradně ve Šternberku, Olomouci, Prostějově a Přerově, ale i ve zbytku České republiky. Pronájem reklamních ploch je přímo na míru Vašemu podnikání za nejnižší možnou cenu. Stejně tak se postaráme o výrobu i instalaci.

Rozhlas a společenské události

Vaše reklama může být i slyšet a to jak v regionálních, tak i celostátních rádiích. Stejně tak Vás zastoupíme na společenských událostech.

Reklamní plochy v tisku

Celostátní i regionální deníky a týdeníky máme pod palcem a jsme schopni Vám zařídit tvorbu, správu a pronájem reklamních kampaní v našem širokém portfoliu novin, časopisů i bulvárních deníků, díky které oslovíte statisíce čtenářů.

Chcete zaslat portfolio a bližší informace?

Reklamní plochy na vozidlech taxi a MHD

Zajistíme Vám reklamní plochy na vozdilech taxi a MHD v Olomouci. Může se jednat o polepy, jak celovozové, tak částečné. Zaujmout však můžete i reklamou uvnitř vozů, například na madlech, sedačkách či LCD monitorech. Jedná se o velmi efektivní druh reklamy, zvláště pokud Vaše firma působí regionálně. 

Správa sociálních
sítí a komunikace

Sociální sítě jsou velmi silné marketingové médium nejen pro komunikaci se stávajícími i budoucími zákazníky, ale také jako nástroj pro propagaci značky, služeb nebo produktu.

Postaráme se o profesionální správu Vašich účtů a dobrého jména. Navrhneme dlouhodobou komunikační strategii šitou na míru, vypracujeme soutěžní koncepty, rozšíříme povědomí o Vaší značce a službách pomocí reklam a influencerů.

Facebook a Instagram

Zaměřujeme se především na tyto dvě sociální sítě,ve kterých se orinentujeme na 100% a považujeme je za ty nejhlavnější komunikační kanály pro firmu a jeho zákazníka.

Víte, že většina lidí volí pro komunikaci s firmou například spíše facebook místo telefonického spojení či emailu?

Nemáte však čas na to, abyste odpověděli na zprávy Vašich zákazníků? Svěřte tuto práci nám.

Influencer marketing

Influencer marketing je v současnosti velkým trendem internetového marketingu. Skrývají se pod ním takové aktivity, do kterých jsou zapojeny významné osobnosti oboru. V běžné praxi se nejčastěji jedná o spolupráce mezi e-shopy a například s youtubery, instagramery a dalšími osobnostmi, které jsou ve svém oboru populární a mají široké publikum.

Influencerem ale nemusí být jen celebrity se stovkami tisíc fanoušků. Dokonce nemusí působit ani na Youtube nebo Instagramu. Zajímavým influencerem pro firmu může být kdokoliv, kdo jí pomůže zasáhnout relevantní cílovou skupinu

Aktuálně je jednou z nejpopulárnějších technik online marketingu. Správně zacíleným influencer marketingem zosobníme váš brand pro stávající zákazníky a oslovíme ty nové.

11
Konzultace

Je pro nás nezbytné poznat Vaše představy a cíle. K tomu poslouží setkání například u dobré kávy.

Koncepce

Odprezentujeme Vám odvedenou práci a vše případně doladíme či doupravíme dle Vašich požadavků.

Předání

Předáme Vám finální soubory či výrobky, ale tím nekončíme. Budeme k dispozici kdykoliv budete potřebovat.